top of page

 ISTORIJA & FILOSOFIJA

MŪSŲ ISTORIJA DAR TIK PRASIDĖJO!  ​​

Pradėjome veiklą šių metų (2020) birželį, todėl esame dar labai jauni, tačiau siekiame šuoliais įsilieti į veiklą, kuri mus vienija idėjomis.

SIC SOCIALINĖS DIRBTUVĖS

Tai projekto  ,,Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra" (projekto kodas 08.4.1.-ESFA-V-405-03-0001) dalis, kurio tikslas – didinti darbingo amžiaus asmenų su proto ir (arba) psichikos negalia savarankiškumą ir taip įgalinti juos gyventi bendruomenėje pagal jų poreikį.

SIC socialinėse dirbtuvėse yra sudaromos galimybės neįgaliesiems su specialistų pagalba įgyti darbinius įgūdžius, atliekant realias darbo užduotis, ir taip didinamos jų galimybes įsidarbinimui atviroje darbo rinkoje.​

ŽMONĖS SU NEGALIA KURIA STEBUKLUS

Visus mūsų gaminius kuria, gamina ir siunčia nuostabūs ir labai kūrybingi projekto dalyviai, turintys proto ir /arba psichikos negalią. 

Gaminame su meile gamtai.

Gaminame su meile gamtai.

Knitting
Cutting Fabric

SIC SOCIALINĖS DIRBTUVĖS. NUO IDĖJOS IKI PRAKTIKOS

Mūsų veikla inovatyvi tuo, kad visa produkcija orientuota į Zero waste filosofiją. Prikelti panaudotus nebenaudojamus daiktus antram gyvenimui tai - mūsų pagrindinė misija.

Šiuo metu kuriame gaminius iš tekstilės ir siūlų. Visi gaminiai siuvami, rišami ir audžiami iš padėvėtų drabužių, patalynės ir kitų medžiagos atraižų. 

 

MUS REMIA - KLIENTAI!

Mūsų pagrindiniai remėjai - tai mūsų klientai, kurie nebenaudojamas medžiagas, drabužius dovanoja SIC socialinėms dirbtuvėms.   

Gaminame su meile gamtai.

Gaminame su meile gamtai!

 zero waste filosofija

Mūsų filosofija - ZERO WASTE, todėl stengiamės, kad visi gaminiai būtų kuriami iš antrinių, perdirbtų, panaudotų žaliavų.

Gaminius kuriame tik iš natūralių siūlų ar audinių, kaip: linas, vilna, medvilnė, šilkas, kuriuos lengva perdirbti.

Mūsų tikslas - sumažinti vartojimą, panaudoti dar kartą, perdirbti (angliškai reduce, reuse, recycle) – tai pagrindiniai „Zero waste“ principai, kuriuos paprasta pritaikyti ir kasdienybėje.

Auginame ir šviečiame vartotojus 

Mes manome, kad šiuolaikiniame gyvenimo tempe svarbu pasitelkti

sąmoningumą ir būti sąmoningu vartotoju.

Skatiname savo klientus prieš perkant pagalvoti, ar to tikrai reikia. 

Image by Radowan Nakif Rehan
Image by Morning Brew
Folding Clothes
Marble Surface

Spintoje turi nebenešiojamų drabužių? 

Nežinai kur juos dėti???

ATNEŠK arba ATSIŲSK mums (adresu

Ežero g. 8 - 122, ŠIAULIAI) 

Mes tavo drabužius prikelsime antram gyvenimui!

Dovanodamas dėvėtus, nebenaudojamus drabužius ne tik padovanosi mums medžiagos kūrybai, bet ir palaikysi mūsų idėją KURTI IŠ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ!

SIC socialinių dirbtuvių drabužių   rinktuvės!!!

bottom of page