top of page

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekių grąžinimas, įsigijus e parduotuvėje www.sicdirbtuves.lt

Šios grąžinimo taisyklės galioja perkant tik internetu, kitu atveju dėl grąžinimo reikia kreiptis į SIC socialinių dirbtuvių administraciją, kurioje įsigijote prekes.
 

PER KIEK DIENŲ GALIU GRĄŽINTI?

Jūs turite net 30 dienų apsispręsti dėl įsigyto pirkinio! Prekėms, pirktoms internentinėje parduotuvėje, suteikiamas net 30 dienų grąžinimo terminas nuo užsakymo pateikimo dienos. Internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti nemokamai**. Grąžinimo atveju, pinigai, sumokėti už Jūsų įsigytą prekę, yra pervedami į Jūsų nurodytą sąskaitą per 14 dienų. 

Nemokamas prekių grąžinimas:

Jūsų įsigytos prekės pakuotėje yra pateikta popierinė užsakymo grąžinimo forma. Siekiant grąžinti nesėkmingai įsigytą prekę, užpildykite šią formą ir įdėkite ją į grąžinamos prekės pakuotę.


Siuntos paruošimas:
1. Užpildykite grąžinimo formą, kuri buvo pridėta prie Jūsų įsigytos prekės. Šią formą įdėkite į dėžutę kartu su grąžinama preke. Dėžutę tvarkingai užklijuokite. Saugokite prekės pakuotę nuo išorinių pažeidimų.

2. Paruoštą siuntą išsiųskite šiuo adresu:

Parduotuvė SIC socialinės dirbtuvės

Ežero g. 8-122, Šiauliai

Lietuva, LT-77141

 

Nemokamas grąžinimas SIC socialinėse dirbtuvėse:

Prekes galite grąžinti nuvykus į SIC socialines dirbtuves adresu: Ežero g. 8 - 122, Šiauliai. Nešant grąžinti prekę į dirbtuves reikia užpildyti grąžinimo formą ir žinoti savo užsakymo numerį (kurį gavote el. paštu užsakant prekes).

**Jeigu prekes norėsite grąžinti kitu Jums patogiu būdu, tą turėsite atlikti savo lėšomis.

SVARBU: Grąžinama prekė negali būti dėvėta, sugadinta ar kaip nors kitaip pažeista. Prekė turi turėti visas originalias etiketes bei pakuotę. Tad rekomenduojame prekės pakuotę atidaryti atsargiai. Grąžinimai priimami tik užpildžius popierinę grąžinimo formą bei tinkamai paruošus siuntą.

Jei kyla klausimų dėl prekės grąžinimo, visuomet galite mums parašyti el. paštu arba skambinti:

El.pašto adresas: visiems@socin.lt

Tel.nr.: +37061634383

bottom of page